Durusel Elektirik

Hakkımızda

Durusu Elektrik 2017 yılınında Ankara'da kurulmuştur.

Çekirdek kadrosu ile piyasaya yeni bir soluk katmak amacındaki şirketimiz, elektromekanik sanayinin seçkin markalarının bayilik, pazarlama ve satışını yapmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile TEDAŞ ve TEİAŞ müteahhitleri, inşaat sektörü yatırımcıları ve yüklenicileri ile satıcı firmalara AG – OG elektrik malzemeleri tedarik etmekte, özel sektör yatırım projelerine çeşitli mühendislik hizmetleri vererek ekonomik malzeme seçimi ve teknik problemlerin çözümü konusunda yardımcı olmaktadır.

Türkiye’nin her yerinden elektrik piyasası ile çalışmış olan firmamız, kısa bir zaman önce yurtdışı ticareti için uzman satış ekibini ve teknik altyapısını oluşturmuştur. Firmamız; yurtdışı platformunda da kendisini ve ülkesini en iyi şekilde temsil edip başarılı olmak, gelir ve istihdam alanları oluşturmak hedef ve niyetindedir.

Firmamız; deneyimli kadrosu ve uzman taşeron kapasitesi ile yerinde transformatör ve OG sistemlerin kurulum, bakım ve onarımı konusunda ülkede kısa zaman zarfında bir numara olmayı hedeflemektedir. Bu özelliklerde bir bakım ekibi ve ağı, satış sonrası servis konusunda 7/24 kaliteli hizmetlerimizin de garantisini göstermektedir.

Devamlı gelişen firmamız, kendisini ve piyasayı tabulardan kurtarıp, teknolojinin gereklerine uygun modern seviyelere taşımak için üzerine düşeni, müşteri memnuniyetini de prensip edinerek yerine getirmeyi devamlı hedef edinecektir.

TOP