ENERJİ ÇÖZÜMLERİNİZDE, DURUSEL İLE BİRLİKTE

Durusel Elektrik olarak 2017 yılında Ankara’da başlayan yolculuğumuz, geride bıraktığımız seneler boyunca olduğu gibi, günümüzde de tüm hızı ile ilerlemeye devam ediyor. Bugün Ankara İvedik OSB merkez binamızda ve İstanbul Perpa Ticaret Merkezi dahilinde bulunan mağazamızda alanında uzman ekibimizle müşterilerimizin taleplerini karşılıyoruz.

Dürüstlük, güvenilirlik, süreklilik arz eden inovasyon, eşitlik, müşteri memnuniyeti, insana ve çevreye saygı değerleri odağında oluşturduğumuz kurumsal felsefemiz ve uzmanlığımız faaliyet gösterdiğimiz sektörde markamızın kalite ile anılmasının ardındaki en temel nedenler.

Faaliyetlerimize başladığımız ilk günden bu yana elektromekanik sanayide sözü geçen, seçkin markaların bayiliklerini yürütmekte ve kaliteli çözümleri müşterilerimizle buluşturmaktayız.

Sahip olduğumuz geniş ürün yelpazesi sayesinde sektör ihtiyaçlarını en verimli şekilde karşılıyor; özel sektördeki yatırım projelerine mühendislik hizmetleri sunmanın yanı sıra elektrik malzemeleri tedarik sürecini de üstleniyoruz.

Geniş ürün yelpazemiz sahip olup değerli müşterilerimize sunduğumuz tek avantaj değil; stoklarımızın gücü ve tecrübeli ekibimiz ile rekabetçi çözümleri ekonomik fiyatlarla buluşturabiliyoruz. Böylece kurumsal felsefimizin temel değerlerinden olan müşteri memnuniyeti sağlama hedefi doğrultusunda başarılı olabiliyor, müşterilerimizle sürdürülebilir ilişkiler kurabiliyoruz.

Enerji Çözümlerimizle Yanınızdayız

Durusel Elektrik bünyesinde görev yapan uzman ekibimiz ile enerji çözümleri özelindeki ihtiyaçları analiz ediyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına eksiksiz yanıt verebilecek çözüm veya çözümleri kendilerine sunabiliyoruz.

Orta gerilim şalt ekipmanları, metal clad hücre, beton veya sac köşk, transformatör, kablo, inverter, konnektör ve meral muhafazalı modüler hücre ürünlerimizle müşterilerimizin ihtiyaç duydukları malzemelerin tedarikini kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmekteyiz.

 

Çevreyi Önemsiyor, Yenilenebilir Enerjiyi Destekliyoruz

Dünyamız, yuvamız. Çevremiz ise en değerli hazinemiz. Kurumsal felsefemiz dahilinde yer alan çevreye ve insana saygı ilkesini, yenilenebilir enerji çözümlerimizle somutlaştırıyoruz.

Güneş panelleri, rüzgâr tribünleri ve hidroelektrik santralleri projelerinde müşterilerimize eksiksiz hizmetler sunuyor; otoyol, köprü, konut ve hastane projelerinde fark yaratan çözümlerimizle başarıya birlikte ulaşıyoruz.

Hedefimiz ülkemizin dört bir köşesinde, 81 ilinde sürdürülebilir nitelik taşıyan prestijli projelerde yer almaya devam edebilmek; inovasyonun da gücüyle hep ileriye yönelmek. Bu hedefler doğrultusunda uzman ekibimiz, kaliteli markalarımız en büyük gücümüz. Elbette teknoloji de. Her geçen gün gelişen ve inovasyonu mümkün kılan teknolojik ilerlemeleri yakından takip ediyoruz.

Eksiksiz Bir Deneyim, Mutlak Başarıyı Getirir

Hizmetlerimiz, çözümlerimiz ve ürünlerimiz hedeflediğimiz başarı yolunda en büyük dayanağımız. Durusel Elektrik olarak sürecin kendisinin de öneminin farkındayız. Sistem kurulumu, bakım ve onarım süreçlerinde de aktif olarak varlığımızı sürdürüyoruz. Hizmetlerimizin garantisini veriyor, müşterilerimiz için 7 gün 24 saat erişilebilir kalmanın sunduğu değere inanıyoruz.

Hedefimiz hem kendimiz hem de ülkemiz için daha ilerisi. Nitekim yurt dışı ile ticaret yapabilmek adına tüm gereklilikleri yerine getirmiş durumdayız. Ülkemizi eksiksiz şekilde temsil etmek, başarılarımızı ülke sınırları dışında da sürdürmek, yeni istihdam olanakları oluşturarak varlığımızı güçlendirmek niyetindeyiz.

Durusel Elektrik olarak biz, hep daha iyisinin mümkün olabileceğine inanıyoruz. Sahip olduğumuz inancın gerekliliklerini yerine getirmek bizim için en önemli kararlılık göstergesi. Sektör liderliğine adım adım yürüyor ve bu yolda bizlere eşlik eden tüm değerli müşterilerimize teşekkürü borç biliyoruz.

Misyonumuz

Ürün, hizmet, güven ve kalite çemberine verdiği önemle, farklılıklar yaratarak dürüst ve ilkeli rekabet koşulları içerisinde kalıcı üstünlük sağlayarak Elektrik Malzemeleri pazarında vazgeçilmeyen ticari paydaş olmak.

Vizyonumuz

Elektrik Malzemeleri satışı pazarında Müşteri taleplerinin karşılanmasında teknik detaya verdiğimiz önem ve özen ile sektörün ve paydaşlarımızın değişen ihtiyaçlarını göz önüne alarak; öncü-yaratıcı çözümler ve kurumsal bir yapı ile müşterilerimizi farklı hissettirecek değerde kaliteli ürün ve hizmetler sunmak.